Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 29.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 29.03.2024

Cauta stiri

Sepsi OSK - CS Mioveni » Covăsnenii vor să răzbune eliminarea din Conference League. Echipe probabile + Cote

Laszlo Balint, supărat că nu a bătut-o pe FCSB: bdquo;E dezamăgitor! Ce mesaj a avut pentru suporteri

Spuneam că îmi e foarte greu să vorbesc! Momentul în care Ilie Dumitrescu s-a răzgândit: ce crede despre Gigi Becali

Dinamo - Clinceni » Demersul lui Dario Bonetti înaintea disputei cu Ilie Poenaru! Echipe probabile + cote

Simona Halep se menţine pe locul 10 WTA! Sorana Cîrstea este în primele 40 de jucătoare ale lumii

Manchester City, aproape să dea primele mari lovituri în mercato! 250 de milioane de euro pentru doi jucători

Sebastian Vettel, gest controversat la ultima cursă de Formula 1! Cum a apărut îmbrăcat la Marele Premiu al Ungariei

Fiasco la Tokyo pentru atleta care a primit propuneri să devină escortă de lux GALERIE FOTO

Cutremur cu magnitudinea 5,9. Unde s-a întâmplat

Vis strivit pentru tricolore. Echipa de tenis de masă României, eliminată de Hong Kong, în sferturile JO 2020

Istoria nu se scrie acum » România este eliminată în sferturi la tenis de masă de Hong Kong

Un atac nedrept

David Popovici, primit ca un adevărat campion la revenirea de la Jocurile Olimpice! Surpriza superbă pregătită de către colegii sportivului | FOTO

Vis strivit pentru tricolore. Echipa de tenis de masă a României, eliminată de Hong Kong, în sferturile JO 2020

BREAKING NEWS | CFR a aflat cu cine ar putea juca în playoff-ul Europa League! Tragere dificilă pentru campioană

DDB, veste împortantă înainte de meciul cu Academica Clinceni! Ce titular a convins să rămână

Un pasionat de istorie a descoperit o comoară cu detectorul de metale, în Prahova. GALERIE FOTO

Mutarea verii e tot mai aproape de realizare! Harry Kane nu s-a prezentat la reunirea lui Tottenham

Pochettino, antrenorul lui PSG cu cel mai mare procent al înfrângerilor în ultimul deceniu!

DDB, veste importantă înainte de meciul cu Academica Clinceni! Ce titular a fost convins să rămână

Transferul lui Vînă, lăudat de un stelist! Este cel mai important transfer făcut în această vară în campionatul nostru

bdquo;Dacă legea permite, domnul Gigi Becali va putea juca acolo! Veste imensă primită de patronul FCSB

David Popovici a vorbit pe aeroport, după revenirea în România: Le-am arătat un trailer pentru ce va urma!

Un actor din România, cunoscut în special din reclamele de la TV, a fost condamnat la 7 ani de închisoare pentru viol

Bogdan Andone, ironii la adresa lui Gigi Becali: bdquo;S-a văzut mâna antrenorului!

Alize Cornet, dată jos din avionul cu care trebuia să ajungă la Cluj: Credeam că le-am văzut pe toate

Cicâldău e adorat de toată lumea la Galatasaray! Fatih Terim: Seamănă cu Barella

Dinamo - Academica Clinceni, LIVE TEXT de la 21:30! Bonetti caută a doua victorie a sezonului

Dinamo - Clinceni » Echipele de start: revenire importantă în echipa lui Bonetti

Basarab Panduru, mesaj pentru Gigi Becali! I-a spus pe cine să pună antrenor la FCSB

Preliminariile Champions League // Match Preview CFR Cluj - Young Boys

Gabriela Ruse, înfrângere drastică în turul I la Winners Open 2021! Cum a fost surprinsă de adversară în meciul de la Cluj

Andreias Calcan, erou în Ungaria! A marcat golul victoriei la prima atingere de balon

Mioveni s-a impus la Sfântu Gheorghe! Sepsi a controlat meciul, însă s-a văzut învinsă

Dinamo o învinge pe Clinceni, după un meci cu 4 goluri! Vezi aici toate fazele importante

Un simbol al Rapidului, mesaje dure către Dinu Todoran: Eşti antrenor onorific!

Alexandru Pelici, sincer, după prima victorie din Liga 1: bdquo;Sepsi a controlat jocul până în ultimul minut

bdquo;Sunt dezamăgit! Leo Grozavu, supărat că echipa sa a pierdut un meci pe care l-a contralat în mare parte

Deian, câine rău ! Perla lui Dinamo, primul atac la conducere după startul spectaculos de sezon