Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 25.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 25.04.2024

Cauta stiri

Te întrebi ce schimbare e asta? Dar uite că este! Ce a remarcat Panduru la tactica lui Dan Petrescu

Hermannstadt - Sepsi, în etapa #12. Echipele de start + Cele mai tari cote

Robert Lewandowski, salvatorul Barcelonei cu un gol superb » Catalanii au urcat pe primul loc după victoria cu Mallorca

Sincronizare perfectă! Ce a apărut pe marginea terenului când Leo Messi a marcat un supergol din lovitură liberă în PSG - Nice

MP din Singapore, live de la 15:00. Charles Leclerc pleacă din pole-position

Flash News / Tragedie la un derby din Indonezia! 174 de persoane au murit după ce fanii au intrat pe teren! Alte 100 de victime sunt la spital în stare gravă!

Adrian Mititelu i-a stabilit soarta lui Marius Croitoru! Ce se întâmplă la FCU Craiova

Tragedie la un derby din Indonezia! 125 de persoane au murit după ce fanii au intrat pe teren

Manchester City - Manchester United se joacă ACUM în Premier League » Foden deschide scorul în minutul 8

O ofertă prea mică

Surpriză în Copa Sudamericana » Sao Paulo, răpusă de un jucător de 40 de ani!

Ronaldinho şi-a adus aminte de meciul contra Rapidului, din Giuleşti: A fost amuzant, a fost haios . Ce s-a întâmplat atunci

Sânziana Buruiană se mută înapoi în România, după ce a locuit un an în Ungaria! Care e motivul

Gică Popescu, discurs-manifest. Jucătorii de la echipele naţionale rup bănicile de rezervă şi joacă străini aduşi la final de carieră

Tragedie în Indonezia! Cel puţin 127 de persoane au murit călcate în picioare la un meci de fotbal

De neoprit! Sorina Tîrcă-Grozav, recital în finalul meciului România - Spania 25-23. Goluri superbe marcate într-un moment crucial

Novak Djokovici va juca la Tel Aviv a 127-a finală a carierei. Cine îi va fi adversar în duelul pentru trofeu

Marius Croitoru nu iartă după egalul cu CS Mioveni: Avem probleme. E incredibil cum putem să facem asta

Nu degeaba l-au cumpărat! Robert Lewandowski, gol decisiv pentru FC Barcelona + ce a spus Xavi

Probleme mari pentru Lewis Hamilton din cauza piercing-ului! A încălcat regulamentul, iar Mercedes a fost amendată

Roberto De Zerbi, Micul Geniu . The Guardian, cuvinte superbe despre fostul jucător de la CFR. Cine i-a spus italianului că va antrena în Premier League

El e singurul fotbalist român care ar putea prinde un transfer în străinătate!? Suma colosală pentru care ar putea fi cedat

Poate ar trebui să îi reamintim cine e Real Madrid! Florentino Perez îi răspunde lui Nasser Al-Khelaifi

Miguel Oliveira a câştigat Grand Prix-ul Thailandei la MotoGP! Quartararo, liderul clasamentului general, doar locul 17

Al doilea star din Premier League care este acuzat de cruzime împotriva animalelor!

Cristi Săpunaru, atacat dur de Mitică Dragomir: Nu te pozi baza pe el

Avertismentul lui Cristiano Bergodi după ce i-a administrat prima înfrângere din campionat lui Hermannstadt

Istvan Kovacs, la centru în UEFA Champions League! Ce meci va arbitra românul

Cum a fost surprins Cristiano Ronaldo pe bancă, în timp ce Manchester United era demolată de rivala City

Imaginile dezastrului! Fanii lui Manchester United au plecat la pauză de pe Etihad Stadium după măcelul din prima repriză

Erling Haa-trick! A intrat direct în istoria Premier League cu hat-trick-ul marcat în poarta lui Manchester United

Fratele lui Vasili Hamutovski, noi detalii după ce fostul portar al Stelei a fost arestat în Belarus!

Atac la Rege ! Gică Hagi, contestat de un fost fotbalist al lui Galatasaray: Am fost mai bun decât el! Sută la sută!

Ce a făcut Omrani la primul meci pentru FCSB » Dică l-a schimbat la pauză

Probleme pentru adversara FCSB-ului din Conference League » Titular de 17 ani în meciul de joi?

Haaland se simte excelent la Manchester City! Ce a spus după ce a distrus-o pe United: Asta iubesc la această echipă

Fanii FCSB-ului, răspuns pentru rivalii de la CSA Steaua

Andrea Compagno, după ce a marcat o dublă pentru FCSB: Din primul minut mă gândesc doar la asta

Ce a spus Billel Omrani după debutul la FCSB: Am slăbit mult