Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 29.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 29.03.2024

Cauta stiri

E prima oară când se întâmplă asta în ultimii 28 de ani! Istorie negativă la Cupa Mondială din Qatar, după faza grupelor

FC Voluntari - Hermannstadt, în etapa #19. Echipe probabile + cote la pariuri

CS Universitatea Craiova - FCU Craiova 1948, în etapa #19. Echipe probabile la derby-ul Băniei + cele mai tari cote

Mi-a spus Gigi asta! FCSB, aproape să vândă un jucător important! Ce club s-a arătat interesat

Luis Suarez, atac cu lacrimi în ochi la adresa FIFA: Pare că trebuie să avem altă putere! Asta este FIFA!

Ce a spus Tite după ce Brazilia a pierdut meciul cu Camerun

Îi datorez enorm. Încerc să fac totul pentru el . Cine îl motivează pe Griezmann la Cupa Mondială

CM 2022 | Olanda - SUA, LIVE TEXT de la 17:00 | Încep optimile de finală! Duel tare în primul meci

Ce a făcut Neymar, după ce Brazilia a pierdut primul meci de la Cupa Mondială din Qatar

FC Voluntari - Hermannstadt, ora 15:30, LIVE TEXT. Sibienii pot reveni în zona play-off-ului

Jaqueline Cristian, pe tabloul principal al Openului Australian: cine este noul antrenor pe care l-a angajat

Au bătut palma! S-a făcut un transfer de 70 de milioane de euro, în plin Campionat Mondial

FC Voluntari - Hermannstadt, în etapa #19 din Liga 1, se joacă ACUM. Costin deschide scorul pentru echipa lui Ciobotariu

Universitatea Craiova - FCU Craiova, ora 19:00, LIVE TEXT. Derby în Oltenia

Dinamo se bate la play-off în 2023! Programul meciurilor din ultimele trei etape din Liga 2 + clasamentul

Ce a spus Gică Hagi despre eliminarea surprinzătoare a Germaniei de la CM 2022

Datorită cornerelor sunt pe loc de play-off! Procentaj uluitor în Liga 1

CSU Craiova - FCU Craiova / Derby incendiar în Bănie

Derby-ul Craiovei, întrerupt mai bine de 10 minute! De ce a trimis Chivulete jucătorii la vestiare

Dan Petrescu, ferm despre Toni Petrea. Ce a spus antrenorul CFR-ului despre omul care a revitalizat-o pe Chindia

David vs. Goliat. Lotul Argentinei valorează de peste 17 ori mai mult decât al Australiei!

Gol istoric pentru Depay! Un singur atacant a marcat mai multe goluri pentru Olanda

CM 2022 | Olanda - SUA 3-1 | Portocala Mecanică , prima echipă calificată în sferturile de finală

CS Universitatea Craiova - FCU Craiova 1948, în etapa #19, se joacă ACUM. Baeten marchează pentru trupa lui Nicolo Napoli

Universitatea Craiova - FCU Craiova 0-2 | Apărătorii lui Mirel Rădoi adormiră! Adrian Mititelu, primul succes împotriva rivalilor

Nicolo Napoli, discurs la superlativ despre echipa sa după victoria cu Universitatea Craiova. Pe cine a remarcat

Basarab Panduru, sceptic cu privire la viitorul lui Mirel Rădoi la Craiova: Acolo încrederea în antrenor...

CM 2022 | Argentina - Australia 2-1! Pumele s-au calificat în sferturi, după un final extrem de tensionat

Soy argentino! Atmosferă incendiară la finalul partidei în care sud-americanii au ajuns în optimi: Messi, în mijlocul petrecerii