Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 25.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 25.04.2024

Cauta stiri

4 români concurează azi la Jocurile Olimpice » Paul Pepene a terminat pe 28 la schiatlon

Top Pariu: Granzii Europei sunt AICI » Pachetul Zilei ajunge la cota 11.45 »»

I-a dat cu seen? :) Lleyton Hewitt l-a ignorat total pe campionul de Grand Slam, Kyrgios, când a făcut lotul de Cupa Davis

Am fost cel mai rău om! Gigi Becali, moment de sinceritate: Aş da orice să şterg şi faptele bune, dar şi pe alea rele

A venit praf la noi! MM Stoica n-a mai rezistat. Jucătorul care l-a scos din sărite pe managerul general de la FCSB

CSM Oradea, aproape de calificarea în sferturile FIBA Europe Cup! Victorie mare în Polonia

Messi, nefericit la Paris Saint-Germain: E victima războiului lui Al-Khelaifi! Meciul-cheie care îi poate decide viitorul argentinianului

E singurul care îl interesează! Francesco Totti, fascinat de Valentin Mihăilă

Simona Halep a oferit cea mai frumoasă lovitură a lunii ianuarie în circuitul WTA

Olivier, campion mondial

E marcator. Nu am văzut pe nimeni să-l laude! Fotbalistul de la FCSB care le-a luat ochii impresarilor

Sunt imaginile momentului! Antrenorul din Bundesliga, filmat în timp ce urmărea meciul echipei sale de acasă, după ce a fost infectat cu Covid-19! Ce a putut să facă

FA Cup: Liverpool - Cardiff 3-1 | Echipa lui Klopp, calificată în optimi! Nottingham - Leicester, de la 18:00

Sabin Ilie, exasperat de ce i s-a putut întâmpla la Clinceni

Ana Bogdan s-a calificat în ultimul tur al calificărilor de la St. Petersburg + Irina Bara, eliminată

Noul om-spectacol al circuitului ATP a cucerit primul titlu din carieră » L-a învins pe Zverev la Montpellier

Tort de 12 milioane de like-uri. Surpriza pregătită de Georgina Rodriguez pentru aniversarea lui Cristiano Ronaldo

Primul punct după patru înfrângeri consecutive în campionat. Galatasaray, mai aproape de retrogradare decât de cupele europene

Arogant, superarogant! Viorel Hizo are o opinie categorică despre un jucător de la FCSB

Unde a ajuns să joace Lacina Traore, fostul atacant de la CFR Cluj, după ce a fost liber de contract timp de un an

Contra face legea! Meci de vis făcut în deplasare de Al Ittihad

Becali improvizează! Coman, vârf în meciul cu FCU Craiova. Cum arată echipa de start a FCSB-ului

Manchester United a găsit înlocuitor pentru Cristiano Ronaldo? Se luptă cu Chelsea pentru semnătura lui

FCSB - FCU Craiova 0-0, ACUM | Vicecampioana, fără Tănase! Cordea, ocazie imensă

A dat eroare schema Florinel . Două modificări făcute la pauză de FCSB, în meciul cu FCU Craiova

Record doborât după 58 de ani. Dani Alves intră în istoria catalanilor datorită golului marcat în derby-ul cu Atletico Madrid

Dusan Vlahovic, debut cu dreptul pentru Juventus! A avut nevoie doar de 13 minute pentru a marca

De ce a rămas Robert Popa cu un gust amar după FCSB - FCU Craiova 2-2

Un italiano vero. Concluzia lui Nicolo Napoli după 2-2 cu FCSB