Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 25.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 25.04.2024

Cauta stiri

08:30 | Simona Halep joacă prima finală a sezonului! Urmărim în direct duelul cu Veronika Kudermetova

Ashleigh Barty, campioană la Adelaide » Start excelent de sezon pentru liderul mondial

Trei concluzii după victoria de la Melbourne » Cu ce rămâne Simona Halep după primul turneu al anului

Darren Cahill, fanul numărul 1 al Simonei Halep » Cum a fost surprins după succesul de la Melbourne

Adversar inedit pentru UTA în primul amical » Ce vârstă are omologul lui Balint

Dinamo are un nou preparator fizic » Mutarea aleasă de Stoican

Spion la amicalul Rapidului! Cine i-a analizat pe Săpunaru & Co.

Simona Halep a triumfat în premieră în Australia, la WTA Melbourne 1, după o finală superbă cu Veronika Kudermetova! Video Online. Titlul cu numărul 23 pentru Super Simo

Darren Cahill a oferit imaginea zilei după ce Simona Halep a cucerit turneul de la Melbourne! Cum s-a bucurat australianul pentru fosta sa elevă | VIDEO

Top Pariu: 100% fotbal » Pachetul Zilei ajunge la cota 12.06!

Adversar inedit pentru UTA în primul amical » Ce vârstă a avut omologul lui Balint

Rafael Nadal, campion la Melbourne Summer Set » 19 sezoane consecutive cu minimum un trofeu pentru iberic!

Imagini din primul amical disputat de UTA Arad în 2022, în compania belgienilor de la Charleroi

FC Voluntari continuă pregătirea în Antalya » Primele imagini cu Arlauskis în echipamentul ilfovenilor

Veste proastă pentru un jucător de la Barcelona! A aflat de ziua lui că va sta pe bară timp de 5 săptămâni

Universitatea Craiova dispută acum primul amical al iernii » Papp deschide scorul

A fost trădată Simona Halep de Darren Cahill? Ce i-a spus australianul româncei înainte de a bate palma cu Amanda Anisimova

Cel mai bine păzit secret al patronului de la Sepsi, Laszlo Dioszegi, a fost deconspirat de fotbalistul pe care Gigi Becali l-a luat pentru un singur meci la FCSB! E primul care a avut curajul să spună adevărul: „Premierul Ungariei, Viktor Orban, su

Scandal în amicalul Rapidului! Jucătorii lui Mihai Iosif au vrut să iasă de pe teren în meciul pierdut cu echipa din liga a 3-a

La aproape 39 de ani, a devenit cel mai în vârstă jucător din istoria Barcelonei!

Nu e glumă: Roberto Carlos revine pe gazon la 48 de ani! Cu cine va semna fostul campion mondial

Dinu, dezvăluiri incendiare despre Steaua, marea rivală a câinilor : Cumpărau meciuri cu banii din traficul de arme!

Marko Dugandzic, nerăbdător să lupte pentru titlu » Imaginile care confirmă revenirea în Liga 1

Prima repriză din CSU Craiova - Peksi 5-2, în imagini

Sportiva care a uimit Spania: azi a bătut un record vechi de 30 de ani

Încă un detaliu care arată că Haaland a ales Spania » Gestul de la ultimul meci al lui Dortmund îl dă de gol pe atacant

Zlatan Ibrahimovic a egalat recordul lui Cristiano Ronaldo. Venezia, ultima victimă a vedetei lui AC Milan

Procesul lui Novak Djokovic, transmisiune în direct din Australia! Judecata sârbului este live video pe ProSport.ro!

Spectacol în primul amical al Universităţii Craiova în Antalya. Oltenii au învins cea mai ofensivă echipă din Ungaria, iar Houri s-a accidentat din nou

E gata, Raheem Sterling a ales! Ce scrie presa britanică

Primul fotbalist care a recunoscut că este homosexual, victima insultelor homofobe: Nu mă voi preface că n-am auzit

FA Cup: Liverpool - Shrewsbury 4-1. Calificare pentru echipa lui Klopp, după ce a fost condusă

Victorie la scor pentru Universitatea Craiova în primul amical din Turcia! Meciul, oprit după 87 de minute

Pleacă Haaland de la Dortmund!? Indiciul care îl dă de gol că e pregătit pentru o mutare în Spania

Ce thriller! În minutul 70, Roma o conducea cu 3-1 pe Juventus » Incredibil cât s-a terminat!

Universitatea Craiova, victorie la scor în primul amical al iernii

De ce nu trebuie să faci patul când pleci din camera de hotel. Dezvăluirea făcută de o angajată

PSG a trimis oferta pentru un nou transfer de top, dar riscă să fie refuzată! Cine a intrat pe fir

Roma - Juventus 3-4. Thriller pe Olimpico! Echipa lui Mourinho a încasat 3 goluri în 7 minute

Golul sezonului! Angel Correa a marcat de la mijlocul terenului pentru Atletico Madrid

Nasty dă de pământ cu rebelul Djokovic: De ce te-ai urcat în avion cu scutiri false?