Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 16.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 16.04.2024

Cauta stiri

Rapid - Esbjerg » Campioana României caută o nouă victorie în Liga Campionilor

Minaur Baia Mare - Dinamo, în etapa #9 din Liga 2. Gol la ultima fază a primei reprize

Cu ea a sărbătorit Max Verstappen » Iubita noului campion mondial din Formula 1 a fost prima care l-a felicitat în Japonia

Alexandra Cadanţu-Ignatik şi Cristina Dinu s-au impus în calificări la Transylvania Open

Clujul, surclasat de San Diego! În SUA se joacă blockbustere, iar Transylvania Open are doar o campioană de Grand Slam pe tablou

Ce a răspuns Eugenie Bouchard, întrebată despre refuzul de a-i strânge mâna Alexandrei Dulgheru, la Fed Cup

Becali a surprins cu ultima decizie luată la FCSB: Băiatul ăsta a fost dat peste cap

Minaur Baia Mare - Dinamo 1-1, ACUM! Gazdele egalează în prelungirile primei reprize

5 detalii despre fiecare dintre adversarele României din preliminariile EURO 2024 » Cu cine se duelează elevii lui Iordănescu în drumul spre Germania

L-au lăsat singur pe Rădoi

Minaur - Dinamo 1-1. Câinii se întorc cu un singur punct de la Baia Mare

Mai bine de atât nu puteam să cădem! Viorel Moldovan a analizat grupa României în preliminariile EURO 2024

Întrebat despre Kosovo, Răducioiu a caracterizat adversara României printr-un cuvânt

Adversarele României | Gică Popescu, analiză pertinentă despre grupa tricolorilor

E o oportunitate unică . Răzvan Burleanu, despre grupa României din preliminariile EURO 2024

Florin Prunea, încrezător că România se poate califica la Euro 2024: Ne luptăm pentru locul doi!

Sepsi - Farul 0-1 » Gol în minutul 33

Bucurie în tribune după golul marcat de CSA Steaua în Liga Elitelor

Obiectivul surprinzător al Barcelonei: Trebuie să facem asta neapărat Ce a transmis Laporta

Ce a făcut West Ham, adversara FCSB-ului din Conference League, în ultima etapă din Anglia

Ce notă a primit Răzvan Marin după egalul din Serie A împotriva lui Torino

Nole #90. Djokovic, încă un titlu. Cu ce scor l-a mitraliat pe Tsitsipas

Nicolae Dică l-a ascultat pe Becali! Cum arată primul 11 al FCSB-ului la meciul cu Petrolul. Tavi Popescu, pedepsit

Petrolul - FCSB, în etapa #13. Echipele de start: Nicolae Dică riscă totul

Cum a marcat Florinel Coman în campionat după 673 de zile » Faza-video: contraatac de manual în Petrolul - FCSB

Borna istorică stabilită de Cristiano Ronaldo, după golul marcat cu Everton

Aubameyang, vehement la adresa lui Mikel Arteta. Ce l-a scos din sărite pe fotbalistul de la Chelsea

Silkeborg, egala unei rivale din subsolul campionatului Danemarcei la trei zile după ce a umilit-o pe FCSB

Au oprit meciul! Petrolul - FCSB, întrerupt după ce suporterii gazdelor au aruncat fumigene pe gazon

Billel Omrani, decisiv în prima repriză pentru FCSB. Faze spectaculoase + gol la momentul potrivit înscris de elevii lui Nicolae Dică

Gestul făcut de Billel Omrani la finalul primei reprize cu Petrolul. Cum a fost surprins vârful vicecampioanei