Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 20.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 20.04.2024

Cauta stiri

Grozav degeaba! Românul a înscris golul victoriei, dar echipa sa rămâne pe ultimul loc

Jovan Markovic va deveni tată la 21 de ani

Atacantul transferat în iarnă de CFR Cluj a marcat la debut!

Rapid - Dinamo, LIVE TEXT de la 20:30. Debut pentru Dusan Uhrin jr.

Sepsi - CS Mioveni, LIVE TEXT de la 17:30. Cristiano Bergodi vrea să se aproprie de locurile de baraj de Conference League

Sănătoasă în primul set, răcită cobză imediat după ce a ratat 4 mingi de meci?! Anisimova, cea mai dubioasă retragere la Indian Wells

Victor Becali, sfat pentru FCSB, legat de Andrei Vlad: Cu Donnarumma ce facem?

Roland Garros, obiectivul sezonului pentru Rafael Nadal: s-a retras de la Miami pentru a se odihni înainte de turneele pe zgură

De perla lui Hagi s-a ales praful! Fotbalistul a jucat doar două minute în acest sezon la liderul campionatului

Ce a mai spus Mihai Stoica despre Dan Petrescu. L-a trimis la echipa a doua, dar a văzut că-i trebuie

Controversă după recordul lui Cristiano Ronaldo. Cine ar fi, de fapt, cel mai bun marcator din istoria fotbalului

Fug de Putin! Încă un club din prima ligă a Rusiei a rămas fără stranieri

Neymar, înjurat de fanii lui PSG! Messi, huiduit la fiecare atingere de minge pe Parc des Princes

Barcelona a dat de pământ cu Real Madrid! Linie fabuloasă de clasament: 100% victorii, golaveraj 136-6

Vine domnul Candy!? Încă un nume care stă la coadă pentru a o prelua pe Chelsea

Miron a pregătit capcanele pentru Hagi. Ce a spus stoperul FCSB-ului înaintea meciului cu Farul

Echipele de start la Sepsi - CS Mioveni, primul meci al zilei din Liga 1

Campioana ridicolului

Miracolul nu a venit » România ratează calificarea directă la Cupa Mondială, dar mai speră la baraj

Bergodi dezvăluie ce le-a spus jucătorilor la pauză, când Mioveni conducea pe terenul lui Sepsi

Joacă Barcelona de zici că e...Barcelona! :) Al treilea titlu consecutiv pentru echipa de fotbal feminin după victoria distrugătoare cu Real Madrid

Rapid - Dinamo, LIVE TEXT de la 20:30 | Debut pentru Dusan Uhrin jr.! ECHIPELE

Rapid - Dinamo 0-0 » Comentăm împreună primul derby din play-out

Derby de Mioveni

Miss Ucraina a ajuns în România: Mă simt ca un arici! Am atacuri de panică! Unde se află modelul

Eu sunt realist . Care este obiectivul despre care a vorbit Dusan Uhrin Jr. după înfrângerea cu Rapid

Le-a revenit pofta de joc! FC Barcelona, pe podium în La Liga după a patra victorie consecutivă