Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 28.03.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 28.03.2024

Cauta stiri

ACUM se joacă Csikszereda - Gloria Buzău. Echipa din Miercurea Ciuc marchează două goluri în două minute

Antonio Sefer: "Mister ne-a transmis mentalitatea de campioni! Nu lăsăm garda în jos, luptăm până la capăt"

Meciul Zilei PSG - AS Monaco / Trei ponturi pentru duelul etapei din Ligue 1

Ronaldo, sabotat de fostul antrenor » Cum a picat transferul la Chelsea

Dorian Popa a rămas fără mii de euro din cauza unui prieten: Am suferit foarte mult

Nu s-a închis transferul! Antonio Sefer, ultimele detalii despre mutarea la Beer Sheva

Dan Petrescu, decizie radicală pentru duelul cu Farul! Jucătorii care nu vor prinde primul 11 : Nu am cum altfel

Andrei Ciolacu a făcut spectacol la ultimul meci al echipei sale. Românul a marcat două goluri

Ce debut pentru Dumitru Cardoso! A marcat o dublă pentru noua sa echipă în primul meci oficial

Nedelcearu, pasă de gol la Palermo! Românul a fost însă criticat pentru jocul defensiv, Pigliacelli a fost dezastru

Cel mai bun transfer făcut de Gigi Becali la FCSB!? MM Stoica laudă mutarea patronului: Rar găseşti un astfel de jucător!

E o parodie! Momentul care l-a scos din sărite pe Răducioiu la meciul Sepsi - Rapid: A fost prea mult!

Csikszereda, victorie cu Gloria Buzău în singurul meci al zilei în Liga 2. Clasamentul ACUM

Cristiano Ronaldo, sabotat de fostul antrenor! Cum a picat transferul la Chelsea

Start în MP al Belgiei » Recuperare formidabilă a lui Verstappen, care urcă pe primul loc!

Gol fabulos în Argentina: foarfecă din afara careului, direct la vinclu!

Gigi Becali l-a convins pe Andrea Compagno! Ce salariu va avea italianul la FCSB

CSM Vaslui - Steaua 14-13, la pauză. Gazdele au trecut în avantaj în ultima secundă a primei reprize

Constantin Popovici, încă un triumf la sărituri în apă. Ce a declarat după victoria din Bosnia + Cum arată clasamentul în seria Red Bull

L-au refuzat . Echipa din Liga 1 care i-a spus pas lui Andrea Compagno, noul atacant de la FCSB

Erling Haaland l-a impresionat pe Guardiola. Ce a spus antrenorul de pe Etihad despre norvegian

Nicolae Stanciu, victorie categorică în China. A dat o pasă decisivă de geniu în minutul 5, iar Wuhan Three Towns rămâne lider

West Ham s-a trezit în Premier League! Prima victorie a sezonului pentru adversara FCSB-ului din grupele Conference

Hagi a rămas mut! Iată faza controversată de la gol, care a produs peste 3 minute de uluială în CFR - Farul! Premieră de la implementarea VAR

Comentăm împreună FCSB - Hermannstadt la GSP Live, de la ora 21:00, alături de Stelian Stancu

SUPERLIGA » CFR Cluj - Farul. Gol Malele, după o fază ciudată în care a fost implicat VAR

Nicolae Stanciu, victorie categorică în China: a dat o pasă decisivă de geniu în minutul 5, iar Wuhan Three Towns rămâne lider incontestabil

Compagno, încrezător în transferul la FCSB: Nu cred că vor fi probleme Ce a transmis atacantul

Dinamo se mută de la Clinceni: Nu ne dorim să rămânem . Motivul invocat de conducerea câinilor

Balotelli, încă un conflict cu antrenorii. Ce s-a întâmplat după fluierul final nu lasă semne de interpretare

Ce a făcut West Ham, adversara celor de la FCSB, în ultima etapă din Premier League

Înfrângere usturătoare pentru Mircea Lucescu, în primul meci din campionatul Ucrainei după opt luni! Dinamo Kiev a pierdut la scor

Ce transfer pentru Jose Mourinho! Atacantul de cinci stele prezentat la AS Roma

Nicolae Dică explică de ce a schimbat jumătate de echipă cu Hermannstadt

SUPERLIGA » FCSB - Hermannstadt. Dawa readuce egalitatea printr-un gol de poveste!

Fotbalistul care i-a pus capac lui Dan Petrescu la CFR Cluj: L-am iubit

Nicolae Dică a lăsat un nume greu în afara lotului! Cum arată echipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu Hermannstadt

CFR - Farul 1-3 | Louis Munteanu a întors soarta meciului, iar Gică Hagi l-a lăudat la cote maxime: Are golul în sânge

Motivul pentru care jucătorii de la Hermannstadt au protestat în startul meciului cu FCSB

FCSB - Hermannstadt | Patru dintr-un foc! Dică a schimbat la pauză cât pentru tot meciul

Darius Olaru, sincer după egalul cu Hermannstadt: La asta m-am gândit

Nicolae Dică a răbufnit după remiza cu Hermannstadt: Trebuia să schimb 7-8 la pauză