Alerta la Clinceni! Ilie Poenaru, FURIOS pe jucatori dupa 0-5 cu Viitorul: Este o umilinta prea mare! La cum am jucat, suntem retrogradati 11.07.2020

Alerta la Clinceni! Ilie Poenaru, FURIOS pe jucatori dupa 0-5 cu Viitorul: Este o umilinta prea mare! La cum am jucat, suntem retrogradati "Academia Clinceni a pierdut la scor inca un meci, dupa ce fusese invinsa si de 11.07.2020

Cauta stiri

"Academia Clinceni a pierdut la scor inca un meci, dupa ce fusese invinsa si de Dinamo.

Stiri Sport Ro

Cele mai noi stiri fotbal Romania

FOTO + VIDEO Ce meci în Serie A! În minutul 86, Fiorentina o conducea pe Inter cu 3-2 » Cât s-a terminat partida

VIITORUL - ASTRA 4-1. WOW! Echipa lui Gică Hagi a luat titlul ultima dată când a făcut asta!

Tottenham - Newcastle: Să profităm de ”nervii” lui Mourinho. Cota zilei în Premier League

Gică Hagi a rezistat cu greu în tribună! Cum a fost surprins managerul Viitorului la partida cu Astra Giurgiu

Meci de infarct pentru fanii lui Chelsea! Echipa care a cheltuit un sfert de miliard de euro pentru transferuri a egalat în ultimul minut, după ce West Bromwich Albion a condus cu 3-0

Simona Halep debutează la Roland Garros 2020 chiar de ziua ei! Sara Sorribes Tormo, adversara româncei + La ce oră se va disputa meciul

VIDEO | Super-victorie pentru Ion Pascu! BOMBARDIERUL a castigat primul sau meci in Bellator MMA!

Motivul pentru care jucatorii Astrei nu au dorit sa mearga la FCSB pentru meciul din Europa League: Nu trebuia sa renunt la niciun ban

Razvan Marin i-a cucerit pe italieni! Ce au facut suporterii lui Cagliari in momentul in care mijlocasul a fost schimbat

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Octavian Benga s-a felicitat după victoria din derby-ul cu Ripensia. Cum comentează decizia jucătorilor la al doilea penalty: ”Rezultatele mele la această echipă s-au datorat acestui aspect”

”Mutare pentru perspectivă” făcută de Petrolul. Jucătorul fost la Astra care a semnat cu ”lupii”

Romulus Buia a devenit director tehnic la ACS Poli. Cum a fost convins ”Figo din Banat” să se alăture echipe din Liga 3

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

VIITORUL - ASTRA 4-1 » Viitorul, la prima victorie sub comanda lui Ruben de la Barrera! Cum arată clasamentul acum

CLINCENI - GAZ METAN 2-0 » VIDEO+FOTO Academica, pe loc de play-off după prima victorie a sezonului! Cum arată clasamentul + jucătorii au făcut show în vestiar

CLINCENI - GAZ METAN 2-0, liveTEXT » Ilfovenii se desprind pe tabelă

Malta U21 - România U21 0-2, liveTEXT » Costache înscrie din penalty

ROMÂNIA - IRLANDA DE NORD 1-1 » Tricolorii au luat gol pe final, în superioritate numerică. Clasamentul după prima rundă

Management în vreme de pandemie la FRF: Răzvan Burleanu taie de la angajaţi şi dă prietenului Vasile Dâncu!