Când joacă Simona Halep în sferturile de finală la WTA Praga. Program foarte solicitant 13.08.2020

Când joacă Simona Halep în sferturile de finală la WTA Praga. Program foarte solicitant Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală la WTA Praga, după ce a învins-o pe Barbora Krejcikova, scor 3-6, 7-5, 6-2. Mai departe, programul româncei în competiţie este unul infernal. Va juca vineri, pentru […] The post Când joacă 13.08.2020

Cauta stiri

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală la WTA Praga, după ce a învins-o pe Barbora Krejcikova, scor 3-6, 7-5, 6-2. Mai departe, programul româncei în competiţie este unul infernal. Va juca vineri, pentru […] The post Când joacă Simona Halep în sferturile de finală la WTA Praga. Program foarte solicitant appeared first on Prosport.

Stiri Pro Sport

Cele mai noi stiri fotbal Romania

FCSB - Slovan Liberec se vede în România! Ce post TV va transmite meciul din Europa League

Max Allegri la AS Roma?! Dacă pierde cu Juventus, Fonseca e out

FCSB - SLOVAN LIBEREC. Veste bună de la UEFA! FCSB a primit o mână de ajutor înainte de meciul cu Slovan Liberec

Dispensă de la UEFA pentru FCSB? Trebuie să strângă 13 jucători până la ora 15.00

Ansu Fati a semnat prelungirea contractului cu FC Barcelona! Ce clauză de reziliere fabuloasă i-a fixat Bartomeu noului fenomen

Slovan Liberec s-a antrenat la Giurgiu! Primele imagini cu adversara FCSB-ului în România, înainte de meciul din Europa League | GALERIE FOTO

Si fara cei 20 de jucatori absenti, lotul FCSB este aproape la fel de valoros ca al lui Slovan Liberec!

Un arbitru din Romania are coronavirus! Acesta a fost delegat la un meci de acum 5 zile

Becali nu a dorit sa il vanda! Anamaria Prodan a dezvaluit ofertele pe care le-a refuzat patronul de la FCSB pentru Dennis Man: Am ajuns pana in Olanda

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

”Maghiarii” au bătut ”bulgarii” în Cupa României. Caz fără precedent în Banat, cu una dintre echipe care a făcut testul de coronavirus contra cronometru, în ziua jocului

Costurile de organizare ale unui meci de Liga 2, explicate în detaliu de la cei de ASU Poli. Pizza ocupă un loc de cinste

Record negativ înregistrat de Pandurii: s-a făcut un an de la ultima victorie în Liga 2. Problemele administrative afectează echipa

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

CRAIOVA - VOLUNTARI 2-1. FOTO + VIDEO » 4 din 4 pentru olteni, care domină Liga 1 în startul sezonului!

ASTRA GIURGIU - CFR CLUJ, liveTEXT de la 21:00 » Echipele de start

Viitorul - Craiova 1-4, VIDEO+FOTO » Show făcut de olteni la Ovidiu! Echipa lui Hagi e ultima în Liga 1

Malta U21 - România U21 0-2, liveTEXT » Costache înscrie din penalty

ROMÂNIA - IRLANDA DE NORD 1-1 » Tricolorii au luat gol pe final, în superioritate numerică. Clasamentul după prima rundă

Management în vreme de pandemie la FRF: Răzvan Burleanu taie de la angajaţi şi dă prietenului Vasile Dâncu!