Ce a spus Simona Halep despre Darren Cahill după primul său meci de simplu din 2020! Românca e calificată în sferturile turneului de la Adelaide 14.01.2020

Ce a spus Simona Halep despre Darren Cahill după primul său meci de simplu din 2020! Românca e calificată în sferturile turneului de la Adelaide Simona Halep a câştigat, scor 6-4, 7-5, primul meci de simplu din 2020, disputat cu australianca Ajla Tomljanovic, în turul al doilea al turneului de la Adelaide. Românca s-a calificat în sferturi, acolo unde va […] The post Ce a spus Simona 14.01.2020

Cauta stiri

Simona Halep a câştigat, scor 6-4, 7-5, primul meci de simplu din 2020, disputat cu australianca Ajla Tomljanovic, în turul al doilea al turneului de la Adelaide. Românca s-a calificat în sferturi, acolo unde va […] The post Ce a spus Simona Halep despre Darren Cahill după primul său meci de simplu din 2020! Românca e calificată în sferturile turneului de la Adelaide appeared first on Prosport.

Stiri Pro Sport

Cele mai noi stiri fotbal Romania

Aceste echipe nu i-au trădat niciodată pe pariori! După reluarea meciurilor, toate au mers ceas! Tu cât de des le-ai prins pe bilete?

Meciul Zilei. Ce pariem în derby-ul Arsenal - Liverpool. Gazdele au nevoie disperată de victorie!

Veste mare pentru tinerii de la FCSB! Începând cu 1 august li se vor dubla banii

Lovitură pentru liderul Ligii 1. Craiova şi-a asigurat până în 2025 serviciile lui Koljic

Toni Petrea a fost prezentat oficial la FCSB! Cine va face parte din staff-ul noului antrenor

Record de penalty-uri in La Liga in acest sezon! Care este campionatul european unde sunt cei mai darnici arbitri

Cam greu cu Vladut! :) Chiriches l-a bagat in DEPRESIE pe Ronaldo! Interventii fantastice ale capitanului nationalei in fata lui Cristiano

TAMAS ARUNCA BOMBA! E deja in oras si va semna contractul! Soc in Liga 1! Unde ajunge fundasul

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Petrolul vrea să repare cu UTA ceea ce a stricat cu Rapid. Costel Enache: ”Trebuie să fim pozitivi, să trecem peste problemele pe care le avem”

Alexandru Greab, fostul portar al Concordiei, a fost prezentat la noua sa echipă, în Liga 1

Perioada de transferuri pentru sezonul 2020-2021 a început în mod oficial. Când se încheie

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

SEPSI - CHINDIA 2-0. VIDEO+FOTO Ciuca bătăilor! Chindia spre Liga 2, covăsnenii ajung pe podium în play-out » Clasamentul ACUM

CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB, liveTEXT de la 21:00 // Derby pentru titlu în Bănie! Echipele de start + cele mai tari cote la pariuri

HERMANNSTADT - FC VOLUNTARI 2-1 // VIDEO Echipa lui Mihai Teja nu mai e invincibilă! Sibienii, la a 3-a victorie consecutivă » Clasamentul ACUM

Management în vreme de pandemie la FRF: Răzvan Burleanu taie de la angajaţi şi dă prietenului Vasile Dâncu!

ISLANDA - ROMÂNIA, BARAJ EURO 2020; 26 MARTIE, ORA 21:45. Totul despre un meci crucial: pe ce stadion se joacă, cât costă biletele, ce urmează după

ROMÂNIA - NORVEGIA, liveTEXT de la 21:45 » Avem echipa aleasă de Cosmin Contra