Hermannstadt - CFR 1-1 | Deac a fost vizibil iritat dupa egalul de la Sibiu! Mi-e frig , raspunsul sec al atacantului lui CFR 01.12.2019

Hermannstadt - CFR 1-1 | Deac a fost vizibil iritat dupa egalul de la Sibiu! Mi-e frig , raspunsul sec al atacantului lui CFR "TOATE FAZELE MECIULUI SUNT 01.12.2019

Cauta stiri

"TOATE FAZELE MECIULUI SUNT AICI

Stiri Sport Ro

Cele mai noi stiri fotbal Romania

După Emery potopul » Cel mai prost sezon al lui Arsenal din 1977!

Scandal monstru în Italia! Roma şi Milan au interzis accesul ziarului rasist la antrenamentele lor până la finele anului

ROMÂNIA - UNGARIA // liveTEXT » Meci decisiv pentru calificarea în faza grupelor principale de la Campionatul Mondial din Japonia

Scandal în cazul lui Emiliano Sala, jucătorul mort într-un accident aviatic! Cardiff City a făcut apel la TAS

Campionatul Mondial de Handbal | Barbosa, gol de aur pentru Spania! Liscevic, jucătoarea de la SCM Rm. Vâlcea, a calificat Serbia între cele mai bune 12 echipe ale lumii

Marko Momcilovic, primul jucător de la FCSB salvat de pe ”lista neagră” a lui Gigi Becali? Mihai Stoica: ”Totul depinde de cum va arăta în perioada de pregătire”

Bombardierul Pascu se antreneaza iar cu McGregor: Toti irlandezii vorbesc despre Joshua cu Ruiz! Pe cine pariaza Pascu

Cum arata femeia care are 4 iubiti in acelasi timp! Traieste cu 3 dintre ei in aceeasi casa si tocmai a ramas insarcinata

Belgienii scriu ca FCSB si Craiova se lupta pentru transferul lui Chipciu! MM Stoica, mesaj categoric: Niciodata, dar niciodata nu s-a pus problema!

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Sportul Chiscani face legea în prima ligă judeţeană din Brăila. Liderul a învins la scor a doua clasată

Nicolae Dică e pe cale să rateze promovarea în Liga 2 cu SCM Piteşti. "Sperăm până în ultima clipă". Ce vrea să facă fostul stelist după ce se termină sezonul

"Sfârşitul nu-i aici". Universitatea Cluj a scăpat încă o dată de faliment

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

VIITORUL - ASTRA 0-0 // liveTEXT ACUM » Comentăm AICI duelul din fruntea clasamentului

HERMANNSTADT - CFR CLUJ 1-1 // VIDEO CFR s-a împotmolit iar! Prima victorie a lui Petrescu în deplasare după 4 luni, refuzată de sibieni

HERMANNSTADT - CFR CLUJ 0-0, liveTEXT + VIDEO ACUM » Omrani, aproape de gol în minutul 66

ROMÂNIA - NORVEGIA, liveTEXT de la 21:45 » Avem echipa aleasă de Cosmin Contra

ROMÂNIA U21 - IRLANDA DE NORD U21 3-0 // FOTO Furtună după pauză! România U21, a doua victorie în preliminariile EURO 2021 » Cum arată clasamentul

INSULELE FEROE - ROMÂNIA 0-3 // FOTO Scor mincinos: 74 de minute de chin, salvate de sclipirile din final! Cum arată ACUM clasamentul