Scarlatache: "Am făcut jocuri bune! Putem recupera diferenţa faţă de primul loc!" 06.02.2010

Scarlatache: "Am făcut jocuri bune! Putem recupera diferenţa faţă de primul loc!" Dinamo a câştigat astăzi o nouă partidă în turneul de pregătire din Antalya contra celor de la Zakarpattia, iar fundaşul "Câinilor", Adrian Scarlatache,este mulţumit de modul în care a evoluat trupa lui Ţălnar în aceste întâlniri şi se 06.02.2010

Cauta stiri

Dinamo a câştigat astăzi o nouă partidă în turneul de pregătire din Antalya contra celor de la Zakarpattia, iar fundaşul "Câinilor", Adrian Scarlatache,este mulţumit de modul în care a evoluat trupa lui Ţălnar în aceste întâlniri şi se declară încrezător în ceea ce priveşte...

Stiri Pro Sport

Cele mai noi stiri fotbal Romania

L-au pus pe coperta FIFA20! Adrian Păun a primit un cadou inedit

A picat varianta Emil Săndoi! Tiberiu Bălan este noul antrenor de la Pandurii Târgu Jiu

INTER - DORTMUND // Amendat, suspendat şi scos la ture în ploaia torenţială! Jadon Sancho a fost pedepsit la Borussia Dortmund

Înfrângere pentru România U18 în amicalul cu Slovacia. Ianis Stoica a marcat şi a ratat penalty care putea aduce egalarea

FOTO | Imaginea zilei vine din Italia! Patronul lui Lazio, surprins dormind la adunarea generală a oficialilor din Serie A

Silviu Bălace, implicat într-un scandal mare iscat într-un meci desfăşurat la Timişoara. Poliţia, ambulanţa şi SMURD au ajuns la faţa locului după ce s-a sunat la 112

BREAKING NEWS | Hagi la nationala? Regele a reactionat in urma informatiilor care il dadeau in locul lui Contra

Razvan Lucescu avea un avantaj de 3 goluri in semifinalele Ligii Campionilor contra echipei lui Xavi!!! Ce i s-a intamplat in numai 3 minute la retur e IREAL! Cat e scorul acum

Dupa Nadal urmeaza Halep :) Simona a dezvaluit unde va avea loc nunta sa! Ce locatie va alege

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Sportul Chiscani face legea în prima ligă judeţeană din Brăila. Liderul a învins la scor a doua clasată

Nicolae Dică e pe cale să rateze promovarea în Liga 2 cu SCM Piteşti. "Sperăm până în ultima clipă". Ce vrea să facă fostul stelist după ce se termină sezonul

"Sfârşitul nu-i aici". Universitatea Cluj a scăpat încă o dată de faliment

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

CLINCENI - VIITORUL 0-0 // VIDEO Viitorul e somnoros » Gică Hagi rămâne la două puncte în spatele prietenului Petrescu!

FC HERMANNSTADT - FC VOLUNTARI 0-0 // VIDEO Am revenit la meciurile nostre de toate zilele

Probleme mari pentru FCSB înaintea meciului cu Chindia » Accidentarea lui Dennis Man îl readuce în teren pe Andrei Vlad

ROMÂNIA - NORVEGIA, liveTEXT de la 21:45 » Avem echipa aleasă de Cosmin Contra

ROMÂNIA U21 - IRLANDA DE NORD U21 3-0 // FOTO Furtună după pauză! România U21, a doua victorie în preliminariile EURO 2021 » Cum arată clasamentul

INSULELE FEROE - ROMÂNIA 0-3 // FOTO Scor mincinos: 74 de minute de chin, salvate de sclipirile din final! Cum arată ACUM clasamentul