Simona Halep s-a calificat în 'sferturile' turneului de la Indian Wells: Darren Cahill i-a pus ordine în idei în final de prim set, iar aspectul meciului s-a schimbat complet 13.03.2018

Simona Halep s-a calificat în 'sferturile' turneului de la Indian Wells: Darren Cahill i-a pus ordine în idei în final de prim set, iar aspectul meciului s-a schimbat complet Simona Halep a trecut cu 7-5, 6-1 de Qiang Wang, în optimile turneului de la Indian Wells şi va juca în 'sferturi' împotriva croatei Petra Martic (51 WTA), cea care a învins-o cu 6-3, 7-6(4) pe tânără reprezentantă a Cehiei, Marketa 13.03.2018

Cauta stiri

Simona Halep a trecut cu 7-5, 6-1 de Qiang Wang, în optimile turneului de la Indian Wells şi va juca în 'sferturi' împotriva croatei Petra Martic (51 WTA), cea care a învins-o cu 6-3, 7-6(4) pe tânără reprezentantă a Cehiei, Marketa Vondrousova.

Stiri Pro Sport

Cele mai noi stiri fotbal Romania

Afacerea Grozav se poate face chiar azi! » Cine iese din schemă? Cum se schimbă Dinamo cu Gicu titular

CUPA ROMÂNIEI // Nistor a dat din casă! Scene inedite în vestiar: "A început să plângă"

VIDEO Ce căzătură! Moment amuzant provocat fără voia lui de Andrei Ivan, la ultimul meci din campionat

EXCLUSIV | O legendă a fotbalului german ajunge în România! A câştigat Cupa Mondială în 2014, iar acum vine să-i cunoască pe suporterii clubului la care a făcut istorie

Poli Iaşi joacă la Arad cu gândul la cupele europene. Mesajul transmis de Flavius Stoican fotbaliştilor şi posibilul prim ”11” al meciului cu UTA

EXCLUSIV | Săgeţi către preşedintele lui Dinamo: "Aici nu este o societate comercială în care să faci aprovizionare, producţie şi livrare"

Alibec iese la atac: "Nu m-a vrut niciodata la Steaua!" De ce a plecat, desi patronul voia sa-l pastreze

Nistor a venit la declaratii si i-a transmis un mesaj lui Bratu, dupa ce a dat gol in Cupa! Cuvintele cu care a surprins pe toata lumea

"M-am suparat la pauza!" Niculescu si-a luat tare jucatorii in vestiar! A anuntat la final ce se intampla cu Grozav

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Sportul Chiscani face legea în prima ligă judeţeană din Brăila. Liderul a învins la scor a doua clasată

Nicolae Dică e pe cale să rateze promovarea în Liga 2 cu SCM Piteşti. "Sperăm până în ultima clipă". Ce vrea să facă fostul stelist după ce se termină sezonul

"Sfârşitul nu-i aici". Universitatea Cluj a scăpat încă o dată de faliment

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

Ce a acuzat Ianis Hagi după victoria Viitorului cu Hermannstadt: "De aceea a fost un meci greu"

EXCLUSIV Grozav, interzis de Bratu! Motivul incredibil pentru care antrenorul se opune transferului

Dan Nistor nu mai joacă bine pentru că plânge după banii lui Gigi Becali: "Din păcate, nu a trecut peste"

liveVIDEO + TEXT » Finala pentru EURO 2018! România U19 - Ucraina U19 0-0

VIDEO+FOTO Idee de 10! România s-a distrat la Cluj cu Turcia lui Lucescu: "dublă" Grozav, "decarul" reinventat de Contra