UTA - Rapid 2-2 » Egal electrizant la Arad! Clasamentul actualizat 10.09.2021

UTA - Rapid 2-2 » Egal electrizant la Arad! Clasamentul actualizat La Arad, cu aproximativ 8.500 de suporteri în tribune, UTA și Rapid au remizat, scor 2-2. Vezi aici programul etapei 8 din Liga 1 Prima mare ocazie le-a aparținut gazdelor. În minutul 4, Horațiu Moldovan a scos șutul lui David Miculescu, rămas 10.09.2021

Cauta stiri

La Arad, cu aproximativ 8.500 de suporteri în tribune, UTA și Rapid au remizat, scor 2-2. Vezi aici programul etapei 8 din Liga 1 Prima mare ocazie le-a aparținut gazdelor. În minutul 4, Horațiu Moldovan a scos șutul lui David Miculescu, rămas singur cu portarul Rapidului. Totuși, formația care a lovit prima a fost Rapidul. În minutul 15, Alexandru Albu a înscris în poarta fostei sale echipe și s-a bucurat în stilul lui Memphis Depay, acoperindu-și urechile. ...

UTA - Rapid 2-2 » Egal electrizant la Arad! Clasamentul actualizat

Stiri Liga 1

Cele mai noi stiri fotbal Romania

Efect de domino » Transferul lui Ianis Hagi la AS Roma ar duce la plecarea atacantului de la Real Madrid

Răzvan Lucescu s-a certat rău cu un jucător după meciul cu AEK Atena » De la ce a pornit scandalul

Se vede mâna lui Iordănescu! În bine sau în rău? » 3 aspecte schimbate de la venirea lui Edi la FCSB

Supergol marcat de Olimpiu Moruţan pentru Galatasaray, din pasa lui Alexandru Cicâldău | VIDEO

Istvan Kovacs, delegat la un super meci din Liga Campionilor! O va arbitra pe Inter

Mihaela Buzărnescu s-a calificat în prima finală a sezonului, la Valencia! Cu cine se duelează pentru titlu

Antrenorul a dispărut cu o zi înaintea meciului! Cum s-a descurcat echipa din Liga 2 la partida cu Chiajna

bdquo;Cea mai serioasă ofertă a venit de la FCSB! Administratorul judiciar al lui Dinamo face lumină în cazul lui Sorescu

Povestea celei mai cunoscute dinastii din fotbalul italian.Daniel Maldini a marcat la debutul său integral pentru Milan

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Seria de jocuri grele continuă pentru Ripensia. Concordia ”aterizează” pe Electrica, Petruescu e ”adeptul meciurilor din trei în trei zile”

Liga 2, etapa 8 | Patru meciuri încep de la ora 11:00. La Miercurea Ciuc are loc cel mai echilibrat joc

Toată Hunedoara visează la Liga 2! Florin Maxim: ”Nu mai are rost să discutăm. Alt obiectiv nu există”

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

UTA - CFR Cluj 0-1. În dulcele stil clasic » Dan Petrescu, victorie chinuită la Arad! Clasamentul ACUM

UTA - CFR Cluj » Echipele de start: pe cine a trimis Petrescu în atac

FCSB - Academica Clinceni » Echipele de start: decizie în premieră a lui Iordănescu!

Islanda - România 0-2 » Revansson! Încă visăm la MONDIAL! Premieră în mandatul lui Rădoi

Islanda - România » Surprize mari în echipa de start aleasă de Rădoi!

Realitatea dureroasă: România nu avea ce căuta la EURO