"Vreau sa naucim adversarul, sa dam 3-4 goluri". Becali, multumit de rezultat, dar ii cere mai mult lui Dica 16.07.2017

"Vreau sa naucim adversarul, sa dam 3-4 goluri". Becali, multumit de rezultat, dar ii cere mai mult lui Dica Steaua 2-1 FC Voluntari | Ros-albastrii debuteaza cu victorie in noul sezon, insa cu una obtinuta in-extremis, in minutul 90+2, gratie unui gol marcat de 16.07.2017

Cauta stiri

Steaua 2-1 FC Voluntari | Ros-albastrii debuteaza cu victorie in noul sezon, insa cu una obtinuta in-extremis, in minutul 90+2, gratie unui gol marcat de Man.

Stiri Sport Ro

Cele mai noi stiri fotbal Romania

VIDEO Liverpool, OUT din Carabao Cup! » Adi Popa a evoluat 74 de minute în meciul echipei sale

FOTO Două grave erori de arbitraj la Sepsi - CS U Craiova, cu Avram la centru

Guardiola plănuieşte să dea lovitura pe piaţa transferurilor: vrea să aducă un superstar pe care l-a avut elev

De bucurie mare avură parte! Sepsi - CS U Craiova 2-3. Oltenii au urcat pe locul 2 şi s-au apropiat la 3 puncte de liderul CFR

Pierde România organizarea EURO 2020? Discuţiile îngrijorătoare care sunt purtate în aceste zile în Belgia

Fotbal feminin | România a pierdut cu Italia, 0-1, în debutul preliminariilor Campionatului Mondial 2019

Un nou cutremur devastator! Mii de oameni au iesit in strada

Tudorie vrea sa devina golgheterul Ligii I! Mesaj direct pentru Reghecampf, care l-a trimis la carat bagaje

Transfer de SENZATIE pentru Rapid in liga a 4-a! O legenda a clubului pleaca din liga 1 si va juca langa Pancu si Niculae

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Sportul Chiscani face legea în prima ligă judeţeană din Brăila. Liderul a învins la scor a doua clasată

Nicolae Dică e pe cale să rateze promovarea în Liga 2 cu SCM Piteşti. "Sperăm până în ultima clipă". Ce vrea să facă fostul stelist după ce se termină sezonul

"Sfârşitul nu-i aici". Universitatea Cluj a scăpat încă o dată de faliment

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

EXCLUSIV Promovare pentru un club proaspăt retrogradat în Liga 2? "E de domeniul fantasticului" » O candidată la primele locuri a pierdut un om de bază: "Nu puteam să mai stau"

Gigi a ”distrus” o treime din lot! » Cum i-a tocat pe jucători în acest sezon

EXCLUSIV Dinamo îl poate rata pe Sânmărtean » "Magicianul" s-a antrenat astăzi cu o altă echipă din Liga 1

Reunire electorală cu fotbal feminin: România începe azi pregătirea cu Danemarca. Programul complet

INTERVIU » Romario Benzar e pe val: "Sper să fiu decisiv contra Danemarcei, victoria e obligatorie"

INTERVIU » Romario Benzar e pe val: "Sper să fiu decisiv contra Danemercei, victoria e obligatorie"