Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 09.05.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 09.05.2024

Cauta stiri

Se salvează Dinamo de la retrogradare? Victor Becali a dat verdictul

Mihai Stoica a vorbit despre varianta de a prelua conducerea FRF sau LPF

Sepsi l-a trimis în Polonia pe jucătorul care s-a certat cu antrenorul în văzul tuturor

Dennis Man este cel mai bun dribleur din Serie B! Ce poreclă i-au pus italienii extremei române

Sold-out! Un meci din Superligă se va disputa cu casa închisă

Andrei Cordea, decisiv pentru Al-Tai! Cum a marcat în minutul 90+8

Transferul de la Rapid care l-a dat pe spate pe Cristiano Bergodi: Foarte, foarte bun

Kylian Mbappe e ca transferat la Real Madrid, dar Vinicius Junior a transmis un mesaj pentru un alt francez

FCSB are o problemă majoră! Florin Prunea trage un semnal de alarmă pentru liderul Superligii

Un jucător de la Rapid l-a impresionat pe Ilie Dumitrescu: E perfect

16 leziuni musculare, 5 la genunchi în 2023-2024 la Bayern: au identificat un vinovat surprinzător

Noul jucător al lui Dinamo a transmis un mesaj clar

Abia îl găsim în meciuri! Thomas Tuchel a vorbit despre ce se întâmplă cu Harry Kane

Spaniolii aruncă bomba: Kylian Mbappe ar putea să nu plece singur de la PSG

Manchester City - Chelsea (19:30), meciul zilei, analizat de Dan Chilom

Manchester City - Chelsea, în etapa #25 din Premier League. Sterling a deschis scorul

Încă o lovitură teribilă pentru FCSB! Alt jucător important ar putea lipsi cu U Cluj

Decizia luată de cei de la firma Quantum Nutrition, după ce Simona Halep le-a cerut daune de 10 milioane de dolari

Cel mai ciudat stadion din lume a fost lăsat în paragină » Imagini colosale cu arena inaugurată cu peste 40 de ani în urmă

Trebuia să fie el! . Italienii au exultat după ce Dennis Man a marcat, din nou, un gol decisiv pentru Parma

Avem de lucrat! Nicolae Dică, descumpănit după înfrângerea cu UTA Arad: Trebuie să fii dur

O nouă lovitură primită de Elias Charalambous! Favoritul lui Gigi Becali, incert pentru meciul cu U Cluj

Minut de reculegere la FCU Craiova - CFR Cluj pentru Alexei Navalny » Mesajul lui Adrian Mititelu

Erling Haaland a cedat » Gestul nervos al starului norvegian după remiza cu Chelsea

Mbappe, lăsat pe bancă de Luis Enrique după ce a transmis că pleacă de la PSG

Va reveni mai puternic . Mihai Stoica a oferit detalii despre accidentarea lui Alexandru Pantea

FC Barcelona a dat lovitura în minutele de prelungire. Dublă pentru Robert Lewandowski

PSG i-a găsit deja înlocuitor lui Mbappe! Jucătorul aflat în pole-position pentru a-l înlocui pe francez

Jucătorii care au îngropat-o pe FCU Craiova în prima repriză a meciului cu CFR Cluj: Dezastruos!

Florin Costea, surprins în tribună alături de Adrian Mititelu. Cum arată fostul atacant, la 38 de ani

E bun rău de tot! Basarab Panduru, dat pe spate de un jucător de la CFR Cluj: Ia 3-4 milioane de euro pe el