Video fotbal Echipa nationala 19.10.2019

Video fotbal Echipa nationala, cele mai noi clipuri video echipa nationala 19.10.2019

Cauta stiri

ROMÂNIA - NORVEGIA, liveTEXT de la 21:45 » Avem echipa aleasă de Cosmin Contra

România joacă azi cu Norvegia, de la 21:45, în preliminariile EURO 2020, și are nevoie de victorie pentru mai spera la turneul final. România - Norvegia e marți, 15 octombrie, de la ora 21:45, liveTEXT pe GSP.RO și în direct la Pro TVPartida se va

ROMÂNIA U21 - IRLANDA DE NORD U21 3-0 // FOTO Furtună după pauză! România U21, a doua victorie în preliminariile EURO 2021 » Cum arată clasamentul

România U21 a câștigat clar meciul cu Irlanda de Nord U21, 3-0, în preliminariile EURO 2021. Nord-irlandezii au dat în Man, au rămas cu un om în minus, și au pierdut un joc care părea echilibrat. Românii s-au distrat după ce a fost eliminat por

INSULELE FEROE - ROMÂNIA 0-3 // FOTO Scor mincinos: 74 de minute de chin, salvate de sclipirile din final! Cum arată ACUM clasamentul

România a rezolvat pe final meciul cu Insulele Feroe, impunându-se cu 3-0 (Pușcaș '74, Mitriță '83, Keșeru '90+4) după ce „tricolorii” s-au chinuit mai mult de o oră. Rezultatul ne ajută să păstrăm șansele de calificare la EURO 2020, în

ROMÂNIA U21 - UCRAINA U21 // liveTEXT » A început meciul!

România U21 joacă ACUM cel de-al doilea meci din noua campanie de calificare la EURO 2021, împotriva reprezentativei similare a Ucrainei. Partida a început la ora 20:30 și e transmisă pe PRO TV și liveTEXT pe GSP.ro. Vezi AICI programul și rezulta

DANEMARCA U21 - ROMÂNIA U21 // liveTEXT+FOTO » Skov Olsen deschide scorul

România U21 debutează ACUM contra Danemarcei U21, în preliminariile EURO 2021. Meciul a început la ora 19:30, la Aalborg, și e liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Pro X.  liveTEXT » Danemarca U21 - România U21 1-0A marcat: Skov Olsen 3' PA

Germania U21 - România U21 // Stadionul din Bologna nu s-a umplut din cauza căldurii!

România U21 joacă ACUM împotriva Germaniei U21, în semifinalele EURO 2019. Germania U21 - România U21 e liveTEXT AICI UPDATE  Canicula din Italia nu a umplut arena din Bologna. La ora meciului, aproximativ 15.000 de fani

ANGLIA U21 - ROMÂNIA U21 // Scenariu de vis: de ce rezultat avem nevoie pentru a fi 99% în semifinalele Europeanului!

ANGLIA U21 - ROMÂNIA U21 // România U21 poate profita de căderea Angliei U21 în marele derby al grupei, pe care britanicii l-au pierdut la limită cu Franța, 1-2.  România U21 joacă vineri, de la 19:30, cu Anglia U2

MALTA - ROMÂNIA // liveTEXT+VIDEO de la 21:45 Avem echipa de start a lui Contra: Iulian Cristea, titular în premieră!

Malta și România se întâlnesc azi, de la ora 21:45, în preliminariile pentru EURO 2020, liveTEXT pe GSP.ro și televizat de Pro TV. liveTEXT de la 21:45 » Malta - România Echipele de start România: Tăt

NORVEGIA - ROMÂNIA // Ultimele detalii de la Oslo: nordicii sunt fanaticii mersului cu bicicleta + detalii despre transportul la stadion

România se duelează vineri cu Norvegia, în deplasare, de la ora 21:45, într-o partidă extrem de importantă din preliminariile EURO 2020.  Victor Vrînceanu, jurnalist la Gazeta Sporturilor, și fotoreporterul Cristi Preda

VIDEO + FOTO Made in Romania » Cronica unei victorii inutile de la trimisul GSP în Muntenegru

”Tricolorii” au obținut o victorie de orgoliu la Podgorica. Naționala a fost inspirată, norocoasă și premiată după golul lui Țucudean și parada de clasă a lui Tătărușanu la penalty-ul gazdelor   Cosmin Contra a măsurat cu

UPDATE liveTEXT de la 21:45 » Meciul se joacă! Avem echipa de start a lui Contra: formulă superofensivă!

România dispută în această seară ultimul meci din Liga Națiunilor, în deplasare cu Muntenegru. Partida va putea fi urmărită în format liveTEXT&FOTO pe GSP.ro și în direct la Pro TV. ...

ROMÂNIA - LITUANIA 3-0 // "Tricolorii" continuă să viseze » Victorie entuziasmantă marcată de debutul lui Ianis Hagi + Clasamentul actualizat

România s-a impus în fața Lituaniei, scor 3-0, și păstrează șanse matematice la prima poziție în grupa din Liga Națiunilor. Cosmin Contra a început partida de la Ploiești cu o formulă atipică, extrem de ofensivă. Lituan

ROMÂNIA - BELGIA 3-3 // Mirel Rădoi a debutat 7 jucători » Reporterul GSP.ro prezent la Cluj i-a analizat pe fiecare în parte

România U21 și Belgia U21 au terminat la egalitate, scor 3-3, într-o partidă amicală. Mirel Rădoi a debutat nu mai puțin de 7 jucători. Denis Drăguș: a primit numărul 10 la prima sa partidă la "tineret". S-a văzut, în multe m

ROMÂNIA U21 - BELGIA U21 3-3 // Darius Olaru, eroul revenirii "tricolorilor": "E cel mai bun grup în care am fost vreodată. Vreau să rămân în el"

România U21 și Belgia U21 au terminat la egalitate, scor 3-3. Darius Olaru (20 de ani), mijlocașul lui Gaz Metan Mediaș, a contribuit decisiv la revenirea "tricolorilor" printr-un gol în minutul 90 și o pasă decisivă în minutul 90+

ROMÂNIA U21 - BELGIA U21 3-3 // Daniel Pancu, elogii pentru Ianis Hagi: "Cifrele lui sunt comparabile cu ale lui Gică, poate chiar mai bune"

România U21 și Belgia U21 au terminat la egalitate, scor 3-3. Daniel Pancu, antrenorul Rapidului, consideră că generația pregătită de Mirel Rădoi are un potențial imens.  "Pentru generația lor e importantă încrederea acordată.

ROMÂNIA U21 - BELGIA U21 3-3 // Final MAGNIFIC de meci! Darius Olaru, omul unei reveniri nesperate

România U21 și Belgia U21 au terminat la egalitate, scor 3-3. "Tricolorii" au marcat de două ori în minutele de prelungire.  Nu neapărat relevant pentru a ne vedea în oglindă - "tineretul" României a avut 9 absenți pe st

GSP LIVE // VIDEO Motivul pentru care Rădoi a spus imediat "DA" ofertei de la U21: "Am mers all in"

Mirel Rădoi, fost jucător și antrenor al FCSB-ului, a discutat la emisiunea GSP LIVE despre decizia de a prelua naționala U21, pe care a calificat-o la Euro 2019.  Rădoi a fost întrebat de Cătălin Țepelin, redactor-șef al

GSP LIVE // Simulare GSP înaintea primului meci de la Euro: mesajul lui Mirel Rădoi pentru jucători, în direct la GSP LIVE

Mirel Rădoi, fost jucător și antrenor al FCSB-ului, acum selecționer U21, a fost invitatul lui Costin Ștucan la GSP LIVE.  Selecționerul U21 și-a imaginat pentru un moment că se află în fața primului meci de la EURO 2019 și a impr

ROMÂNIA U17 - UNGARIA U17 0-0 // Egal la debut! Toate calculele pentru calificarea la EURO 2019

Naționala U17 a României a terminat la egalitate, scor 0-0, contra reprezentativei similare a Ungariei, într-o partida jucată la Budapesta, în primul meci din turneul de calificare pentru Euro 2019.  România U17 sună

liveVIDEO + TEXT » Finala pentru EURO 2018! România U19 - Ucraina U19 0-0

România U19 joacă ACUM împotriva Ucrainei U19. Meciul e decisiv în vederea calificării la EURO 2018, turneu care se dispută în Finlanda, și poate fi văzut liveVIDEO și liveTEXT pe GSP.RO. E televizat de TV Digi Sport 1

Cele mai noi stiri fotbal Romania

STANDARD LIEGE - GENK // liveTEXT » Ianis Hagi a fost înlocuit în minutul 60

Csikszereda - Rapid // Protest la Miercurea Ciuc » Motivul pentru care galeria Rapidului nu a intrat în stadion

VIDEO + FOTO Ilie Balaci, comemorat, azi, la un an de la moarte » Oltenii l-au desenat în centrul Craiovei, folosind ca model o imagine din arhiva GSP

Fanii lui Rennes s-au mobilizat serios! Stadionul va fi plin la ora meciului cu CFR Cluj

Jucătorul dorit de Becali a dat răspunsul final! Ce a spus despre venirea la FCSB

Misiune dificilă pentru ”U” Cluj să scape de poziţia retrogradabilă: pe Cluj Arena ajunge noul lider al Ligii 2, singura echipă invincibilă în acest sezon. Falub: ”Situaţia noastră este dramatică”

CHINDIA - FCSB | Din gluma in cafteala?! Doi jucatori de la FCSB, moment bizar la antrenament! Cine a intervenit sa ii desparta: FOTO

ULTIMA ORA: Tucudean revine pe teren! Goleadorul CFR-ului a facut marele anunt dupa 3 luni de pauza fortata. Cand va putea juca din nou

Implicarea României în protestele violente din Barcelona. Ce se află în spatele revoltei

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Sportul Chiscani face legea în prima ligă judeţeană din Brăila. Liderul a învins la scor a doua clasată

Nicolae Dică e pe cale să rateze promovarea în Liga 2 cu SCM Piteşti. "Sperăm până în ultima clipă". Ce vrea să facă fostul stelist după ce se termină sezonul

"Sfârşitul nu-i aici". Universitatea Cluj a scăpat încă o dată de faliment

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

FC HERMANNSTADT - FC VOLUNTARI 0-0 // VIDEO Am revenit la meciurile nostre de toate zilele

Probleme mari pentru FCSB înaintea meciului cu Chindia » Accidentarea lui Dennis Man îl readuce în teren pe Andrei Vlad

EXCLUSIV // VIDEO MM Stoica a spus TOT despre plecarea lui Nicolae Dică de la FCSB! Cum l-a scos din sărite pe Gigi Becali