Video fotbal Liga 1 18.10.2021

Video fotbal Liga 1, cele mai noi clipuri video Liga 1 18.10.2021

Cauta stiri

UTA - FCU Craiova 1948 1-0 » Debut cu stângul pentru Flavius Stoican pe banca oltenilor

UTA a învins-o la limită pe FCU Craiova, scor 1-0, după un gol norocos reușit de Roger în primul sfert de oră. Oaspeții au jucat în inferioritate numerică din minutul 62 și ajung la 8 meciuri fără victorie în Liga 1. Programul complet al etap

Rapid - CFR Cluj, în etapa #12 » A început partida de la Mioveni!

Rapid joacă acum, la Mioveni, cu CFR Cluj. Meciul a început la ora 20:30 și e liveTEXT pe GSP.ro, televizat de Digi Sport 1, Look Sport și Telekom Sport 1. Programul complet al etapei #12 Rapid - CFR Cluj 0-0 Click AICI pentru live+statistici! Rapid

Stadion de milioane, echipă fără victorie de 3 luni! Debut ratat pentru Bergodi la Sepsi

FC Voluntari a învins-o pe Sepsi, scor 2-1, în etapa #12 din Liga 1. A fost prima confruntare pe noua arenă a covăsnenilor și debutul lui Cristiano Bergodi la Sf. Gheorghe. Programul complet al etapei #12 Cristian Costin a marcat primul gol pe Sepsi

Gaz Metan - Dinamo » Mircea Rednic, în căutarea primei victorii din noul mandat

Gaz Metan și Dinamo se întâlnesc ACUM, în primul meci al rundei #12 din Liga 1. Partida a început la ora 20:30, poate fi urmărită în format liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV pe Look+, Telekom 1 și Digi 1. Gaz Metan și Dinamo sunt vecine de

FC Voluntari - Farul 1-0 » Ilfovenii ajung la 5 victorii consecutive în Liga 1!

FC Voluntari continuă seria victoriilor din Liga 1. Ilfovenii au învins-o și pe Farul, scor 1-0, și ajung la 5 succese consecutive! Programul complet al etapei #11 La Voluntari, trupa lui Liviu Ciobotariu a învins-o pe Farul, pe care a depășit-o î

Sepsi OSK - Rapid 2-2 » Patru goluri marcate în prima repriză

Sepsi OSK și Rapid se întâlnesc acum, în etapa 11 a Ligii 1. Partida a început la 19:30 și e liveText pe GSP.ro și în direct la TV pe Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport+ și Prima TV.  Rezultatele și programul etapei 11 din Liga 1 liv

UTA - CFR Cluj 0-1. În dulcele stil clasic » Dan Petrescu, victorie chinuită la Arad! Clasamentul ACUM

CFR Cluj a câștigat în deplasarea cu UTA, scor 1-0, și păstrează avansul față de urmăritoarele din Liga 1.  Programul complet al etapei #10 Dan Petrescu și-a intrat în ritm. A obținut a doua victorie consecutivă cu scorul favorit, 1-0, d

UTA - CFR Cluj » Echipele de start: pe cine a trimis Petrescu în atac

UTA joacă acasă cu CFR Cluj, de la ora 21:00. Meciul e liveTEXT pe GSP.ro, televizat de Digi Sport 1, Telekom Sport 1 și Look Sport+. Programul complet al etapei #10 UTA - CFR Cluj, live de la 21:00 Click AICI pentru live+statistici! UTA - CFR Cluj, e

FCSB - Academica Clinceni » Echipele de start: decizie în premieră a lui Iordănescu!

FCSB joacă acasă cu Academica Clinceni, de la ora 21:00. Meciul e liveTEXT pe GSP.ro, televizat de Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport+ și Prima TV. Programul complet al etapei #10 în Liga 1! FCSB - Academica Clinceni, live de la 21:00 Click AIC

CFR Cluj - CSU Craiova 1-0 » Prima victorie pentru Petrescu de la revenire! Reghe e pe 9!

CFR Cluj a învins-o pe CS Universitatea Craiova, scor 1-0, în ultimul meci al rundei #9 din Liga 1. Cele două formații se vor întâlni și joi, de data aceasta la Craiova, în 16-imile Cupei României. Programul și rezultatele etapei #9 CFR Cluj a d

CFR Cluj - CS Universitatea Craiova » Petrescu vs. Reghecampf: echipele de start

CFR Cluj joacă acasă cu CS Universitatea Craiova, de la ora 21:00. Meciul e liveTEXT pe GSP.ro, televizat de Digi Sport 1, Telekom Sport 1 și Look Sport+. Cele două formații se vor întâlni și joi, de data aceasta la Craiova, în 16-imile Cupei. Pr

Sepsi - UTA 0-0 » Al 4-lea egal consecutiv pentru covăsneni! Clasamentul ACUM

Sepsi și UTA au remizat, scor 0-0, în runda #9 din Liga 1 Programul și rezultatele etapei #9 Sepsi a ratat prima șansă în minutul 11, când Luckassen a șutat pe direcția lui Florin Iacob. Tot gazdele au continuat să atace, iar finalizarea lui Gol

FCU Craiova - FCSB » Derby în Bănie! Duel crucial pentru ambele echipe

FCU Craiova joacă ACUM cu FCSB, în Bănie. Meciul a început la 20:00, e liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV pe Prima, Digi Sport 1, Telekom Sport 1 și Look+. Programul complet al rundei #9 din Liga 1 FCU Craiova - FCSB 0-0, liveTEXT Click AICI pen

Certificatul verde, aprobat de guvern » Ce înseamnă asta pentru sportul românesc

Comitetul pentru Situații de Urgență a hotărât ca certificatul verde să devină obligatoriu în toate zonele din România unde rata de incidență depășește 3 la mia de locuitori.  UPDATE vineri, ora 17:30 » Certificatul verde, aprobat de G

FC Voluntari - CS Mioveni 4-0 » Ilfovenii lui Liviu Ciobotariu urcă pe loc de play-off! Clasamentul ACUM

FC Voluntari a învins-o categoric pe CS Mioveni, scor 4-0, și urcă pentru moment pe loc de play-off în Liga 1. Programul complet al etapei cu numărul 9 din Liga 1 În bleu-ciel, Voluntari reușește al 3-lea succes la rând, 4-0 cu Mioveni, din nou c

CSU Craiova - Sepsi OSK » Oltenii caută a treia victorie consecutivă! Echipe de start + Cote

CSU Craiova și Sepsi OSK se întâlnesc în ultimul meci al etapei 8 din Liga 1. Partida va începe la ora 21:00 și va putea fi urmărită live pe GSP.ro și în direct la TV pe DigiSport 1, TelekomSport și Look Sport. Rezultatele etapei 8 din Liga 1 C

UTA - Rapid 2-2 » Egal electrizant la Arad! Clasamentul actualizat

La Arad, cu aproximativ 8.500 de suporteri în tribune, UTA și Rapid au remizat, scor 2-2. Vezi aici programul etapei 8 din Liga 1 Prima mare ocazie le-a aparținut gazdelor. În minutul 4, Horațiu Moldovan a scos șutul lui David Miculescu, rămas sing

UTA Arad - Rapid, în etapa # 8 a Ligii 1 » Echipele de start

UTA Arad și Rapid București se întâlnesc astăzi în etapa #8 din Liga 1. Partida începe la ora 21:00 și poate fi vizionată în direct la TV pe Digi Sport 1, Telekom Sport și Look Sport + și liveTEXT pe GSP.ro. Vezi aici programul etapei 8 din Li

Gaz Metan - UTA Arad 0-1 » Arădenii încheie etapa pe podiumul Ligii 1! Clasamentul ACUM

UTA a câștigat în deplasarea cu Gaz Metan Mediaș, scor 1-0, și urcă pe podiumul Ligii 1. Unica reușită i-a aparținut lui David Miculescu, în minutul 90. Rezultatele etapei 7 din Liga 1 Primele 45 de minute s-au scurs fără vreun șut cadrat la

Gaz Metan - UTA Arad » Gazdele caută prima victorie după 5 etape. Echipe de start + cote

Gaz Metan Mediaș și UTA Arad se întâlnesc astăzi, într-un meci care contează pentru etapa 7 din Liga 1. Partida va începe la ora 21:00 și va putea fi urmărită live pe GSP.ro și în direct la TV pe DigiSport 1, TelekomSport și Look Sport. ...

Cele mai noi stiri fotbal Romania

SuperSăptămâna de Tenis pe Superbet: penultima turnantă înaintea Turneelor Campionilor!

Stanciu, 100 de meciuri în liga cehă » Ce cadou a primit de la antrenorul Slaviei

Cristian Săpunaru, mesaj pentru Andre Villas-Boas » Cum i-a răspuns fostul său antrenor de la FC Porto

Jucătorul lunii din eBundesliga este Florian Wirtz. Recenzia completă a cardului

Top Pariu: Derby-urile Europei sunt AICI » Pachetul Zilei ajunge la cota 13.11!

Gol superb marcat de Alexandru Dobre pentru Dijon, în victoria contra celor de la Amiens | VIDEO

Jucătorul gay din Premier League: Suporterii mă vor crucifica!

Mesajul lui Edi Iordănescu pentru jucătorii de la FCSB după victoria, 3-0, cu CS Mioveni: Au dat dovadă de caracter

Barcelona îl are în propria curte pe înlocuitorul lui Messi! Laude din partea lui Koeman: Întotdeauna am crezut în el

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Corvinul s-a întors acasă! Primăria Hunedoara şi CS Hunedoara au finalizat procedurile de achiziţie şi înregistrare a mărcii cunoscutului club

Ioan Niculae, patronul Astrei, rămâne în închisoare! Decizia Tribunalului e definitivă

La Daia Română s-a produs un moment rar întâlnit pe terenul de fotbal. Totul s-a întâmplat la pauză, iar repriza a doua a început cu 15 minute întârziere

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

Acum ori niciodată! Echipa de start aleasă de Mirel Rădoi pentru România - Armenia

Germania - România » Echipele de start: Rădoi a schimbat sistemul!

Islanda - România 0-2 » Revansson! Încă visăm la MONDIAL! Premieră în mandatul lui Rădoi