Video fotbal Liga 1 13.12.2019

Video fotbal Liga 1, cele mai noi clipuri video Liga 1 13.12.2019

Cauta stiri

SEPSI - CLINCENI 0-0 / liveTEXT » Două goluri anulate pentru ofsaid

Meciul dintre Sepsi Sf. Gheorghe și Academica Clinceni, întrerupt luni, după 16 minute, din cauza ceții, se joacă ACUM, cu începere de la ora 16:00. Partida e liveTEXT pe GSP.ro și în direct la Look Sport, TV Digi Sport și TV Telekom Sport.

FC VOLUNTARI - VIITORUL 1-2 // VIDEO » Viitorul, victorie dramatică! Louis Munteanu a marcat golul decisiv în minutul 88

Viitorul s-a impus pe terenul celor de la FC Voluntari, 2-1, după ce ilfovenii au condus, iar golul victoriei a fost marcat în minutul 88. Grație acestei victorii, echipa lui Gică Hagi a urcat pe locul 3. Vezi AICI programul + rezultatele rundei #20 d

FC VOLUNTARI - VIITORUL 0-0 // liveTEXT ACUM » Echipa lui Hagi caută victoria pentru a urca pe podium

FC Voluntari - Viitorul este ultimul meci al etapei #20 din Liga 1. Partida este liveTEXT pe GSP.RO și în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport și Look Plus. Vezi AICI programul + rezultatele rundei #20 din Liga 1 Vezi AICI clasamentul actuali

ASTRA - CRAIOVA 0-0 // liveTEXT ACUM » Giurgiuvenii urcă pe primul loc dacă se impun în această seară

Meci tare la Giurgiu, între Astra și Craiova. Partida a început la ora 20:30 şi e liveTEXT pe GSP.ro și televizat de TV Telekom Sport, TV Digi Sport și Look Sport. Vezi AICI programul rundei #20 din Liga 1 Vezi AICI clasamentul actualizat liveT

VIITORUL - ASTRA 0-0 // liveTEXT ACUM » Comentăm AICI duelul din fruntea clasamentului

Viitorul și Astra se întâlnesc ACUM, în etapa cu numărul 19 din Liga 1. Partida a început la ora 20:30, e liveTEXT pe GSP.ro și în direct pe TV Telekom Sport 1, TV Digi Sport 1 și Look Sport.   Vezi AICI programul etapei #19 din Liga 1Vezi A

HERMANNSTADT - CFR CLUJ 1-1 // VIDEO CFR s-a împotmolit iar! Prima victorie a lui Petrescu în deplasare după 4 luni, refuzată de sibieni

CFR Cluj s-a încurcat și pe terenul lui Hermannstadt, scor 1-1, iar campioana României rămâne fără victorie în Liga, 1 în deplasare, de pe 3 august.  Vezi AICI programul etapei #18 din Liga 1Vezi AICI clasamentul actualizat Trupa lui Dan Pet

HERMANNSTADT - CFR CLUJ 0-0, liveTEXT + VIDEO ACUM » Omrani, aproape de gol în minutul 66

Campioana CFR Cluj joacă acum la Sibiu împotriva celor de la Hermannstadt. Meciul a început la ora 19:00 și poate fi urmărit liveTEXT pe GSP.ro și în direct pe TV Telekom Sport, TV Digi Sport și Look Sport. Vezi AICI programul etapei #18 din Liga

CHINDIA - CLINCENI 1-2 // liveTEXT ACUM » Duel între vecinele de clasament

Chindia Târgoviște întâlnește ACUM Academica Clinceni. Meciul a început la ora 16:00, este liveTEXT pe GSP.ro, în direct pe TV Telekom Sport, TV Digi Sport și Look Sport. Vezi AICI programul etapei #18 din Liga 1Vezi AICI clasamentul actualizat li

VOLUNTARI - FCSB // VIDEO+FOTO E OFICIAL! Partida a fost amânată din cauza vremii » Când s-ar putea juca

Meciul FC Voluntari - FCSB a fost amânat pentru o dată ulterioară, din cauza ploii torențiale. Vezi AICI programul etapei #18 din Liga 1Vezi AICI clasamentul actualizat UPDATE 21:30 » Partida se va juca la o dată ulterioară, din cauza condițiilor

VOLUNTARI - FCSB // Meciul a fost amânat cu o oră din cauza ploii

Startul meciului FC Voluntari - FCSB, partidă din etapa #18 a Ligii 1, a fost amânat. Vezi AICI programul etapei #18 din Liga 1Vezi AICI clasamentul actualizat UPDATE 20:30 » Există posibilitatea ca partida să se joace pe 18 decembrie, informează TV

CRAIOVA - HERMANNSTADT 1-0 // liveTEXT + VIDEO ACUM Bancu deschide scorul în minutul 39

Craiova primește acum vizita celor de la Hermannstadt, în ultimul meci al zilei. Partida a început la ora 19:30 și este liveTEXT pe GSP.ro și la TV pe TV Telekom Sport, TV Digi Sport și Look Sport. Vezi AICI programul etapei #17 din Liga 1Vezi AICI

CLINCENI - DINAMO 2-2 // VIDEO + FOTO Dinamo pierde două puncte mari! Egal cu Academica Clinceni, 2-2, după ce a fost condusă cu 2-0

Academica Clinceni și Dinamo au terminat la egalitate, 2-2, după un joc spectaculos, în special în prima repriză, când s-au marcat toate golurile, deși terenul a fost unul dificil, din cauza ploii, și cu multe bălți. Vezi AICI programul etapei #

DINAMO - CFR CLUJ 0-0 // liveTEXT, FOTO + VIDEO ACUM » Ocazie mare pentru CFR Cluj

Dinamo și CFR Cluj se întâlnesc ACUM, în cadrul etapei #16 din Liga 1. Meciul este liveTEXT pe GSP.RO și în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport și Look Plus. Vezi AICI programul și rezultatele etapei #16 din Liga 1Vezi AICI clasamentul actua

CRAIOVA - DINAMO 4-1 // VIDEO+FOTO Craiova, câine rău pentru Dinamo

CS Universitatea Craiova n-a avut nicio emoție în fața lui Dinamo, la Severin, și a câștigat cu 4-1, după o dublă a lui Andrei Ivan și reușitele lui Ivanov și Mihăilă. De partea cealaltă, a înscris Dan Nistor. ...

CRAIOVA - DINAMO, liveTEXT » A început meciul!

CS Universitatea Craiova și Dinamo se duelează ACUM în derby-ul etapei a 15-a din Liga 1. Partida de la Severin a început la 20:30 și e liveTEXT pe GSP.ro și în direct la Look Sport, TV Telekom Sport și TV Digi Sport. Vezi AICI programul etapei #1

FCSB - SEPSI, liveTEXT de la 21:00 » Denis Man, rezervă! Cum arată echipele de start

FCSB o întâlnește pe Sepsi Sf. Gheorghe în etapa #15 din Liga 1. Meciul va începe la ora 21:00 și va putea fi urmărit în format liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport și Look Plus. Vezi AICI programul etapei #15 din

CFR Cluj - Clinceni 0-0 // liveTEXT ACUM » Campioana poate reveni pe primul loc al clasamentului

CFR Cluj o întâlnește pe Academica Clinceni în etapa cu numărul 15 din Liga 1. Meciul a început la ora 20:30, este în format liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport și Look Plus. ...

VIITORUL - CHINDIA // liveTEXT » Primul meci al etapei cu numărul 15 se joacă ACUM

Viitorul și Chindia Târgoviște se întâlnesc în primul meci al etapei cu numărul 15 din Liga 1. Partida a început la ora 20:30, e liveTEXT pe GSP.ro și în direct pe TV Telekom Sport 1, TV Digi Sport 1 și Look Sport.   Vezi AICI programul et

FCSB // Riscă Dennis Man să se lovească iar? Staff-ul se teme să-l titularizeze!

Dennis Man n-a mai jucat la FCSB de când a suferit o fractură de maxilar într-o partidă a naționalei de tineret, în urmă cu două săptămâni.  Vintilă a anunțat că mijlocașul a primit o mască de protecție și se va putea antrena, dar s

Hermannstadt - FCSB // liveTEXT » A început meciul! Ovidiu Popescu e căpitan

FC Hermannstadt și FCSB se joacă ACUM într-un meci din etapa a 14-a din Liga 1. Partida e liveTEXT pe GSP.ro, TV Telekom Sport, TV Digi Sport și Look Sport.  liveTEXT » Hermannstadt - FCSB 0-0 Vezi meciul aici statistici+live! Bogdan Vinti

Cele mai noi stiri fotbal Romania

Mircea Bornescu este prezent astăzi în studioul GSP Live, de la 09:01

CFR CLUJ - CELTIC 2-0 // Record istoric pentru campioana României! Cel mai mare punctaj atins vreodată de o echipă românească în cupele europene

Trăiască berea! Suporterii români vor avea liber la băuturi alcoolice pe stadioanele din România

Echipele calificate în primăvara Europa League! Istanbul BB, marea surpriză. Cum arată cele două urne

Ei sunt posibilii adversari ai CFR-ului în primăvară. Clujenii se pot întâlni cu unele dintre cele mai mari echipe din Europa

CFR Cluj se ”scaldă” în bani! Suma colosală care intră în conturile echipei din Gruia după succesul din Europa League

ALERTA IN CAPITALA. Hoti drogati si extrem de violenti intra peste oameni in case. De ce scapa de inchisoare

Echipele calificate in saisprezecimile Europa League! Cand are loc tragerea la sorti si cu cine poate pica CFR Cluj

Daca nu bateam, ne calificam rusinos! Bogdan Mara, declaratii ironice dupa calificarea in primavara europeana a CFR-ului! Ce spune despre plecarea lui Dan Petrescu

Sarapova, noua lidera mondiala dupa calificarea in finala

Ioannis Tamouridis a castigat etapa a saptea a Turului Romaniei

Sara Errani va juca finala de la Roland Garros

Sportul Chiscani face legea în prima ligă judeţeană din Brăila. Liderul a învins la scor a doua clasată

Nicolae Dică e pe cale să rateze promovarea în Liga 2 cu SCM Piteşti. "Sperăm până în ultima clipă". Ce vrea să facă fostul stelist după ce se termină sezonul

"Sfârşitul nu-i aici". Universitatea Cluj a scăpat încă o dată de faliment

LPF critică FRF pentru regula jucătorilor U21! Cine are dreptate? » Cum arată cea mai bună echipă a jucătorilor eligibili pentru această regulă + care au fost beneficiarii

Planul lui Hagi » Ce jucător vrea să aducă înapoi, la nici un an după ce l-a transferat

Balaci se revoltă la adresa cluburilor din Liga 1: "Nu e în regulă"

ROMÂNIA - NORVEGIA, liveTEXT de la 21:45 » Avem echipa aleasă de Cosmin Contra

ROMÂNIA U21 - IRLANDA DE NORD U21 3-0 // FOTO Furtună după pauză! România U21, a doua victorie în preliminariile EURO 2021 » Cum arată clasamentul

INSULELE FEROE - ROMÂNIA 0-3 // FOTO Scor mincinos: 74 de minute de chin, salvate de sclipirile din final! Cum arată ACUM clasamentul