Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 27.04.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 27.04.2024

Cauta stiri

Pep Guardiola, speriat de Jude Bellingham! Ce a avut de zis tehnicianul lui Manchester City despre starul lui Real Madrid

FCSB - Sepsi, meciul zilei din play-off-ul Superligii. Echipele probabile + cele mai tari cote

Ianis Hagi a fost pe teren 35 de minute în Bilbao - Alaves » Nota primită de la spanioli

Luis Enrique este în extaz după aflarea adversarei lui PSG din Champions League: Mă întorc acasă!

Ianis Hagi, o stea în Athletic Bilbao - Alaves din La Liga!

Două penalty-uri neacordate! Crăciunescu a dat verdictul în cazul controverselor de la meciul CFR Cluj - Universitatea Craiova

A refuzat să se umilească! Geraldo Alves a dezvăluit de ce l-a sfidat pe MM Stoica în 2011

Meci decis la ultima fază de un gol înscris din propria jumătate » Mingea a luat o traiectorie de neimaginat

Românul impresariat de Marcelo a semnat cu Real Madrid

Cum s-a descurcat Simona Halep în trecut la Miami, turneu la care revine de săptămâna viitoare

Transfer în Superliga la mijlocul lui martie » Atacantul care impresiona la Standard a semnat cu UTA

Regal Atletico - Barcelona, în etapa #29 din LaLiga. Echipe probabile + cele mai tari cote

Tăcerea vinovată

Cosmin Contra a făcut scandal, după ultimul meci pierdut » Antrenorul lui Al-Hilal l-a pus la punct imediat

Hermannstadt - Dinamo, de la 18:15, în Superliga. Meciul câinilor la Sibiu, analizat de Dan Chilom

ACUM: Chelsea - Leicester 2-2, în direct pe Pro Arena VOYO | Show în sferturile de finală FA Cup

Cascadorii râsului! Autogol incredibil în Chelsea - Leicester (Pro Arena VOYO)

Atletico Madrid - Barcelona, în etapa #29 din LaLiga. Echipe probabile + cele mai tari cote

Detaliul remarcat de columbieni în lotul lui Edi Iordănescu

Boloni a căzut iar » După două victorii, încă o înfrângere. A 15-a!

Două Globuri de Cristal într-o zi pentru veterana Lara Gut-Behrami, cea mai vârstnică învingătoare la general în Cupa Mondială de schi alpin!

Chelsea - Leicester 4-2 a fost în direct pe Pro Arena VOYO | Show total pe Stamford Bridge , în sferturile de finală FA Cup

Probleme pentru Manchester United, înaintea duelului cu Liverpool! Un jucător de bază s-a accidentat cu câteva ore până în meci

Laszlo Dioszegi, mesaj aspru îndreptat spre Victor Angelescu. Ce l-a scos din sărite pe patronul de la Sepsi

Lovitură dură pentru FC Barcelona înaintea derby-ului cu Atletico Madrid

Transfer de 40.000.000 euro; la Real Madrid! Cel mai bun fotbalist

Ioan Becali a numit cel mai bun jucător din istoria fotbalului. L-am văzut live!

Cum arată primul 11 al celor de la FCSB la meciul cu Sepsi OSK

FCSB - Sepsi se joacă de la ora 21:00. Echipele de start

Florin Pîrvu a rupt tăcerea, după ce a preluat-o pe FC Voluntari: Vă spun sincer

Cu Decisiv din Primul Set n-au existat pierzători pe Betano în semifinalele de la Indian Wells

Zeljko Kopic a vorbit, fără menajamente, după înfrângerea dură cu FC Hermannstadt: Nu am meritat nimic

Gigi Becali a spus una, dar a făcut alta

Englezii îl fac praf pe Darwin Nunez după Manchester United - Liverpool 4-3

Forcing! Două schimbări la FCSB după primele 45 de minute din meciul cu Sepsi OSK

România a pierdut meciul pentru bronz la Rugby Europe Championship 2024: scor 33-40 cu Spania

Auch! Darius Olaru i-a aplicat o lovitură dură lui Tavi Popescu în FCSB - Sepsi OSK

Etapă de vis pentru FCSB! Cum arată acum play-off-ul Superligii României

Gigi Becali: Trebuia să fie schimbat. Cum să dai pase la adversar?

Joao Felix a distrus-o pe Atletico Madrid, chiar pe Wanda Metropolitano. Victorie la scor pentru catalani

Gigi Becali, verdict în lupta la titlu: Asta e ordinea + Laudă un club din Liga 1